romek
czwartek, 22 stycznia 2015, 13:15

Poznaj swój klub / „Motor w szkole”

Herb-kto

Motor Lublin SA serdecznie zaprasza wszystkie szkoły oraz inne instytucje publiczne z Lublina do wzięcia udziału w akcji „Motor w szkole”.

Celem akcji jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, a także przybliżenie działalności klubu piłkarskiego Motor Lublin SA. Piłkarze z chęcią wezmą udział w zajęciach z wychowania fizycznego bądź też w lekcji wychowawczej. Podczas wizyt odpowiedzą oni na wszelkie pytania związane z zawodem piłkarza, a także zaprezentują swoje umiejętności techniczne. Z kolei pracownicy klubu opowiedzą o działalności klubu oraz przedstawią szczegóły dotyczące możliwości bezpłatnego udziału grup zorganizowanych dzieci i młodzieży w meczach piłkarskich Motoru rozgrywanych wiosną na Arenie Lublin.

Wszystkich zainteresowanych akcją prosimy o kontakt mailowy pod adresem marketing@motorlublin.eu, w treści maila podając nazwę i adres szkoły/instytucji, a także numer telefonu osoby odpowiedzialnej za koordynację wizyty.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Motor w szkole”.

Z wyrazami szacunku,
Dział Marketingu Motoru Lublin SA

rd/lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.