romek
środa, 21 stycznia 2015, 17:31

Stężyca / Powiślak wygrywa w hali…

rafal-banaszek-38Powiślak wygrał turniej halowy rozgrywany w Stężycy o Puchar Wójta Gminy Stężyca oraz Prezesa LKS Mazowsze Stężyca.

Drużyna seniorów Powiślaka w rozgrywkach grupowych pokonała Energię Kozienice i Mazowsze Stężyca po 2:0 oraz Pogoń II Siedlce 3:0. Mecz o finał turnieju nasza drużyna rozegrała z Orlętami Łuków, który wygrała po serii rzutów karnych (w regulaminowym czasie gry 0:0). W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju Powiślak rywalizował z Prochem Pionki. Mecz zakończył się remisem 1:1 co skutkowało serią rzutów karnych, w której i tym razem drużyna z Końskowoli okazała się lepsza zdobywając główne trofeum. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Rafał Banaszek (foto-kspowislakkonskowola.futbolowo.pl).

W turnieju Powiślak wystąpił w składzie: Michał Bicki, Adam Aina, Kamil Kusyk, Rafał Banaszek, Mateusz Antoniak, Maciej Pięta, Arkadiusz Szczypa, Mateusz Kamola, Mateusz Próchniak, Damian Kopeć, Łukasz Giza.

powislak-konskowola.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.