romek
czwartek, 15 stycznia 2015, 15:25

Kibice Łady Biłgoraj na Jasnej Górze…

pielgrzymkibicowsiodW ostatnią sobotę odbyła się VII Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Uczestniczyła w niej 11-osobowa delegacja sympatyków Łady.

Tegoroczna wizyta kibiców w Częstochowie odbywała się pod hasłem ”Ziemie Odzyskane” do którego również nawiązywało kazanie podczas eucharystii, które wygłosił ksiądz Jarosław Wąsowicz. Po jej zakończeniu poświęcone zostały klubowe szaliki, a także flagi.

Następnie odbył się wykład Tadeusza Płużańskiego o ”Żołnierzach Wyklętych”, a spotkanie zakończył pokaz transparentów na Wałach Jasnogórskich i koncert zespołu ”Forteca”, który w głównej mierze dedykowany był pamięci bohaterskiego Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Ten rok pokazał, że wśród społeczności kibiców jest spore zapotrzebowanie na kultywowanie tej idei. Mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się, ale w nieco większym gronie!

ŁADA BIŁGORAJ

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.