romek
wtorek, 6 stycznia 2015, 07:56

3:3 / Damian SADLAK (Start Krasnystaw): – Najlepiej zagrałem z Frassati…

adlak7= Jak oceniasz jesień w wykonaniu Startu? Czy mogło być lepiej, ewentualnie o ile lepiej? 

= Myślę że jesień 2014 w wykonaniu Startu była dobra choć zawsze pozostaje ten niedosyt – szkoda straconych punktów z Bratem Siennica Nadolna i Spartą Rejowiec, ale przecież wszystkich spotkań  nie można wygrać. Żal do siebie wynika z tego, że punkty były już wywalczone, a traciliśmy je niepotrzenie, co chyba wynikało z chęci zdobywania kolejnych goli, a nie zimnej kalkulacji i gry na ochronę zdobyczy. Najważniejsze to nie rozpamiętywać tego!

= Wiadomo, że nie każdy mecz udaje się zagrać najlepiej – który był najlepszy dla dryżyny, a który najlepszy dla ciebie…

= Hm, dla drużny chyba każdy mecz, który wygraliśmy, bo każdy zostawiał serce na boisku. Ale jest mecz który zostaje w pamięci. To był mecz z Frassati – wtedy poraz pierwszy strzeliłem dla Startu dwa gole i drużyna pokazała,  że nawet przy stanie remisowym umiemy się podnieść i wygrać.

= Czy Start ma rezerwy mentalne lub inne do ujawnienia na wiosnę?

= Myśle, że na wiosnę pokażemy na co nas stać,  bo jeszcze wszystkiego nie pokazaliśmy i na końcu sezonu będziemy się cieszyć z awansu. A o rezerwach nie będę mówił, bo trzeba czymś każdego rywala zaskoczyć.

= Wiosną pierwszy mecz z Frassati u siebie, teoretycznie łatwy, ale powiem inaczej. Frassati potrzebuje punktów na przełamanie, potrafi sprawiać sensację, np. wygrać z liderem na poziomie Włodawianki jak już bywało.  Jak grać, żeby wygrać!

= Nie martwić się statystykami tylko grać od 1 do 90 minuty, a nawet + (?), grać o zwycięstwo.

= Dziękuję.

hs/lubelskapilka.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.