romek
poniedziałek, 29 grudnia 2014, 10:26

Lubelski kibic potrafi! / Liga Mistrzów w zasięgu * Z QUAND-em na mecz Szachtar Donieck – Bayern Monachium!

2Taka SZANSA zdarza się raz w życiu – można obejrzeć mecz Ligi Mistrzów Szachtar Donieck – Beyern Monachium.

Ktoś powie – jaki tam raz w życiu (!?). Dzisiaj można obejrzeć każdy mecz Ligi Mistrzów – wystarczy tylko chcieć! Otóż – nie wiemy, jak wygląda sprawa kupna biletów, ale dla mieszkańców Lubelszczyzny wyjazd na mecz do Lwowa, to tak jak wycieczka na mecz do Warszawy… A już miłośnicy piłki w Fajsławicach, Krasnymstawie, czy Izbicy mogą mówić o dosłownym znaczeniu takiego zdania. W Łopiennickim lesie jest bowiem miejsce oznaczające niemal połowę drogi na trasie Warszawa – Lwów. Miejsce to świetnie opisał Leszek Mikrut na portalu mmlublin.pl (http://www.mmlublin.pl/457373/lopiennik-zabytkowy-zegar-sloneczny-na-przydroznym-kopcu).

Więcej – przy pobliskiej Panoramie firma turystyczna „Quand” (quand.com.pl) zlokalizowała przystanek zabierający chętnych kibiców chcących obejrzeć mecz Ligi Mistrzów. Przypominamy, że takie wycieczki na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej już organizowano…

17 lutego 2015 roku Szachtar Donieck zagra z Bayernem Monachium w 1/16 UEFA Champions League. Niepowtarzalność okazji tkwi w tym, że może się okazać, że zobaczymy w akcji najlepszy klub świata, może zdobywcę innych laurów. Zagrają sławy światowej piłki, mistrzowie świata…

Oczywiście potrzebny jest paszport i trochę, a może i więcej niż trochę „walki” o bilet!

Życzymy powodzenia w tej walce… A nawet jak biletu się nie zdobędzie, to są przecież „koniki”…

rd


Komentarze do 'Lubelski kibic potrafi! / Liga Mistrzów w zasięgu * Z QUAND-em na mecz Szachtar Donieck – Bayern Monachium!' (6)
 • Ljuboja7 lat temu Bezpośredni link

  To kto w końcu załatwia bilety… uczestnik jak wynika z w/w tekstu czy biuro podróży jak wynika z oferty…. „la chętnych istnieje możliwość rezerwacji biletu na mecz za dopłatą +100 zł w kategorii I-III”

 • eee7 lat temu Bezpośredni link

  Najlepiej skontaktować się z QUAND-em!

 • Krzysztof7 lat temu Bezpośredni link

  Bilety załatwia biuro, mają jeszcze sporo wolnych miejsc i biletów.
  Zapraszam

 • Piotr7 lat temu Bezpośredni link

  Quand (www.quand.com.pl). Biletów bardzo mało, mogli Ukraińcy trochę większą budę postawić, ale kto wiedział, że Szachtar tu będzie grał. Koniki na pewno nie zawiodą i można będzie bilety nabyć, może z okazji znacznego dołowania hrywny nawet niedrogo. A jak nie to na pewno niedrogo będzie można się pocieszyć brakiem biletu przy jakimś telebimie..

 • kyniek1127 lat temu Bezpośredni link

  Jestem zainteresowany samym biletem na mecz za 100 zł, proszę o kontakt

 • Roberto0987 lat temu Bezpośredni link

  Witam!Jedzie moze ktos na mecz Szachtar-Bayern z okolic Rzeszowa?Bardzo prosze o odpowiedz 😀

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.