admin
poniedziałek, 24 listopada 2014, 22:29

Lubelska Piłka po raz kolejny na Lidze Mistrzów. Zapowiedź spotkania Szachtar Donieck – Athletic Bilbao

Schowek01Rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. Już jutro rozpocznie się 5. kolejka spotkań najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek klubowych na świecie. W położonym nieopodal polskiej granicy ukraińskim Lwowie zmierzą się ze sobą ekipy Szachtara Donieck i Athletic Bilbao. Mistrzom Ukrainy do wyjścia z grupy i zapewnienia sobie gry w fazie pucharowej wystarczy remis, natomiast zajmujący ostatnią pozycję w grupie H Athletic musi zdobyć trzy punkty, aby wciąż podtrzymać szansę na zajęcie 3. miejsca i gry w Lidze Europy wiosną 2015 roku. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe spotkanie. Mecz rozegrany zostanie na Arenie Lwów, a jego początek zaplanowany jest na godzinę 20:45 (21:45 czasu ukraińskiego).

W drugim spotkaniu grupy H BATE Borysów podejmie na własnym boisku FC Porto. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Jeśli BATE nie zdobędzie w tym meczu kompletu punktów, Szachtar Donieck zapewni sobie awans do fazy pucharowej jeszcze przed rozpoczęciem swojego spotkania.

Miło jest nam poinformować, że Lubelska Piłka po raz kolejny odwiedzi Lwów, aby specjalnie dla naszych czytelników zrelacjonować wtorkowe spotkanie. Relacja z meczu już niedługo na łamach naszego portalu.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.