romek
poniedziałek, 10 listopada 2014, 12:23

Michał BANDOSZ (Płomień Trzydnik) i jesienne statystyki…

bandosz...6W punktacji kanadyjskiej, według naszych ustaleń na dzień dzisiejszy,  najwięcej punktów ma Michał Bandosz z Płomienia Trzydnik – lidera lubelskiej klasy A (gr. I). Zanotował 16 trafień do siatki oraz 19 asyst. Razem ma więc  35 punktów.

Jednocześnie 19 asyst to nieoficjalnie najlepszy wynik w klasyfikacji indywidualnej „asystentów”. Były piłkarz Opolanina i Wisły Puławy (foto), oraz Wisły Annopol jest więc obok Mateusza Chwedoruka niekwestionowanym liderem jesiennych statystyk lubelskich boisk.

– Planowałem zawiesić buty na kołku – mówi nam Michał. – Ale działacze z Trzydnika namówili mnie na grę dla Płomienia. Przyjechałem, zobaczyłem i stwierdziłem, ze to ambitny, poukładany klub ze świetnym zapleczem. Jesienią grało mi się świetnie, nie wystąpiłem tylko w jednym meczu.

Zdaniem Michała Trzydnik stać jest na grę w V lidze.

lp.pl

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.