romek
poniedziałek, 27 października 2014, 09:41

Top 10 OPEN / Nowy lider Mateusz CHWEDORUK (Eko Różanka)

99Nowym liderem  snajperów na lubelskich boiskach jest Mateusz Chwedoruk z Eko Różanka (lider chełmskiej klasy A – trener Andrzej Łągwa). W meczu ze Zrywem w Gorzkowie strzelił 5 bramek i w sumie ma ich już 21. Grzegorz Skorupa z Tajfuna nie grał ze względu na pauzę jego zespołu.

Weekendowego dokanania Karola Jaruzela z LKS Wandalin nie znamy, ale nawet gdyby strzelił oba gole w meczu z Vikingiem Leśniczówka (2:2), to dorobkowi napastnika Eko nie dorówna.

rd


Komentarze do 'Top 10 OPEN / Nowy lider Mateusz CHWEDORUK (Eko Różanka)' (7)
 • nick8 lat temu Bezpośredni link

  zastanawia mnie co taki chłopak robi w A-klasie, jeszcze w dodatku chełmskiej..? Nie wiem czy włodarze Eko wiedzą, że w imię ambicji klubu, działaczy robią krzywdę naprawdę zdolnemu zawodnikowi…

 • kibic8 lat temu Bezpośredni link

  to ty chyba meczów Eko nigdy nie widziałeś a patrzysz tylko na statystyki:)
  Chłopak prawie wszystkie trafia albo sam na sam albo na pustą bramkę i gdyby nie rewelacyjni pomocnicy (Patryk Błaszczuk) to na pewno nie miałby tylu bramek:)
  A z tego klubu jedyni zawodnicy którzy mają ambicję na gre na wysokim poziomie to Michał Łobko (16lat) i Patryk Błaszczuk (18lat), przy czym ten drugi miał szanse grać w Łęcznej lecz wybrał Eko 🙂

 • nick8 lat temu Bezpośredni link

  rozpocząłem te dyskusję więc ustosunkuję się do wypowiedzi kolegów z okolic Włodawy. To jest bardzo zdolny chłopak. Zaawansowany technicznie, z bardzo dobra motoryką i nosem do bramek. Czy może być lepsza charakterystyka napastnika? Jeśli zdaniem „kibica” jest kilku lepszych to nic tylko się cieszyć. Widziałem Eko w kilku meczach i podtrzymuję swoją opinię. Dalekie są mi wasze lokalne animozje…

 • widziany8 lat temu Bezpośredni link

  zgodze sie z kibic ma anbicje chłopak ale na prawde strzela bramki wypracowane przez pomocnikow EKO fajnie gra i tym składem daleko zajdzie mam taka nadzieje oczywiscie ale chciałbym go zobaczyc w akcjach samodzielnych bo nie widziałem go jak panuje nad piłka tak jak trzeba . widziałem go na tym meczu w Gorzkowie i przy takim słabym zespole nie potrafił zrobic 2czy 3 obronców nie brał ciezaru gry na siebie tylko do pustej walił . Ja w jego wieku to mijałem gosci jak pachołki ale niestety kontuzja wiezadeł przeszkodziła w rozwoju .. pozdrawiam trzymam kciuki za niego . niech gra jak najwiecej i trenuje .

 • Anonim8 lat temu Bezpośredni link

  Tak się składa że byłem na paru meczach i nie zgodzę się z tym na przykład mecz ze Spółdzielcą najmocniejszym rywalem strzelił 3 bramki i zaliczył asystę . Dwa razy przyjął piłkę na środku boiska i samodzielnie przeszedł całą ich obronę strzelając bramki po samodzielnych akcjach, a trzecią bramkę strzelił lobem z ponad 30 m więc można śmiało powiedzieć że sam wygrał wam mecz. Bardzo dobrze panuję nad piłką w pełnym sprincie mi się bardzo podoba jego gra. Nie wiem dlaczego chcesz mu zaszkodzić takimi głupimi komentarzami. Ja bardzo w niego wierzę i jestem pewien że daleko zajdzie. Powodzenia w dalszych meczach i oby było jak najmniej komentarzy tego typu zachowaj do dla siebie a nie próbujesz komuś zaszkodzić.

 • tyu8 lat temu Bezpośredni link

  Uspokójcie się. Strzela to strzela a jak nie strzela to nie strzela ale czasami strzela ale nie zawsze

 • widziany8 lat temu Bezpośredni link

  No ja akurat tylko jeden widziałem to moze mu jakos nie szło branie na siebie gry . I nie chce mu zaszkadzic bo sam grałem i napisałem ze chciałbym zeby walczył wyzej a nie w a-klasie czy okregowce tylko dalej 🙂

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.