romek
poniedziałek, 20 października 2014, 17:20

Top 10 OPEN / Jaruzel przed Chwedorukiem i Skorupą * Całka w czołówce

JaruzellZawsze powtarzamy, że klasyfikacja OPEN jest li tylko statystyką. Nie stosujemy żadnych współczynników itp. Odjęliśmy nawet gole Andrzejowi Całce, bo drużyna Legionu się wycofała i jej dorobek z gier został anulowany – gdyby do końca „walkowerowano” Całka miałby o 6 goli więcej.

Aliści inna sytuacja – Wandalin wygrał w Józefowie z Wisłą 4:0, lecz gospodarze zeszli w  55 minucie z boiska. Nie wiadomo, czy będzie walkower, czy wynik 4:0 zostanie zaliczony. Co istotne – trzy bramki Karola Jaruzela (foto) zostaną zaliczone, czy nie?

Na chwilę obecną ma on 17 zdobytych bramek i o jedną bramkę wyprzedza Mateusza Chwedoruka (Eko Różanka), oraz o dwie  Grzegorza Skorupę z Tajfuna Ostrów.

rd


Komentarze do 'Top 10 OPEN / Jaruzel przed Chwedorukiem i Skorupą * Całka w czołówce' (2)
  • Lędzic8 lat temu Bezpośredni link

    Będzie walkower, a wynik zostanie utrzymany…

  • Anonim8 lat temu Bezpośredni link

    Nie powinny zostać zaliczone bramki walkower to walkower i nie ma za to bramek

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.