admin
poniedziałek, 20 października 2014, 20:12

Ruszyła sprzedaż biletów na Derby Lublina!

Bilety na mecz pierwszy ligowy mecz na Arenie Lublin trafiły do sprzedaży. Mecz pomiędzy Motorem a Lublinianką odbędzie się 25 października o godzinie 18:00 na nowym stadionie przy ul. Krochmalnej. Bilety są do nabycia na stronie internetowej ebilet.pl, w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5, w kasach Areny Lublin oraz w lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6.

Podobnie jak w przypadku meczów rozgrywanych przy Al. Zygmuntowskich, ceny biletów normalnych wynoszą 15 PLN i 10 PLN. Przygotowano także specjalne zniżki dla rodzin, seniorów, uczniów i grup. Rodziny (min. 2 osoby) mogą kupić bilety na specjalnie przygotowany sektor. Koszt biletu to 10 PLN dla dorosłych oraz 1 PLN dla dzieci. Seniorzy powyżej 70. roku życia i dzieci do lat 12. mogą nabyć bilet za 1 PLN.

Bilet ulgowy (7 PLN) przysługuje dzieciom i młodzieży do 18. roku życia, kobietom, studentom, emerytom i rencistom, natomiast grupy zorganizowane mogą wejść na mecz za darmo. Niezbędne jest jednak zgłoszenie polegające na wysłaniu listy osób na adres marketing@motorlublin.eu.

Przed meczem rozdawany będzie program meczowy oraz prowadzone konkursy z nagrodami, dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszego przybycia na stadion. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16:00.

Bilety można kupić na stronie internetowej ebilet.pl, w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5, w kasach Areny Lublin oraz w lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6.

Schowek01


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.