romek
czwartek, 2 października 2014, 07:05

3:3 / Michał BANDOSZ (Płomień Trzydnik) – Klub ma super zaplecze i ambitny zespół…

Bandosz2= Jak trafiłeś do Płomienia, jeszcze kilka miesięcy temu grałeś w Annopolu? Obowiązki zawodowe, czy rodzinne?

= Mam dwóch synów i im poświęcam teraz dużo czasu no i obowiązki zawodowe nie pozwalały mi już na regularne treningi w Wiśle.  Ale  zadzwonił kolega z pytaniem, czy bym jeszcze troche nie pokopał.  Zgodziłem z uwagi na super zaplecze sportowe w Trzydniku jak na A klasę.

= No i…

= Na razie wszystko wygląda dobrze jesteśmy liderem tabeli, strzelamy dużo bramek. Wygrywamy i chcemy by forma utrzymała się do końca rozgrywek, aby po ostatnim meczu cieszyć się z awansu. To byłoby duże osiągnięcie. Dobrze mi się zagrało z Gościeradowem – przegrywaliśmy, a ja zaliczyłem asystę i gola. Wygraliśmy!

= W dodatku jesteś liderem strzelców…

= Każda bramka daje satysfakcję i jest cenna bo daje spokój drużynie. Ciężko strzelało mi się drużynie Opolanina, wszak mam do tej drużyny sentyment. Tam dorastałem i tam się piłkarsko rozwinąłem. Generalnie – idzie mi nieźle, strzeliłem 9 goli,  zaliczyłem 8 asyst, Płomień Trzydnik jest liderem.

= Tata, który ma takich synów – widać ma większy potencjał w piłce. To bliźniaki?

= Nie to nie bliźniaki. Jest między nimi 1,5 roku różnicy choć są niemal identyczni starszy właśnie zaczął przygodę z przedszkolem…

rdhs

Foto / Michał Bandosz w Opolaninie i Wiśle Annopol. Zaliczył też występy w Wiśle Puławy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.