romek
wtorek, 9 września 2014, 10:29

3:3 / Mateusz CHWEDORUK (EKO Różanka) – Z Siedliszczem wygraliśmy 4:0, ale to oni będą najgroźniejsi…

ChweDORUKTrzy mecze, trzy pewne zwycięstwa, ty jesteś liderem strzelców. Która z tych ośmiu bramek sprawiła ci najwiecej radosci?

= Chyba ta najatrakcyjniejsza – bramka była, którą strzeliłem w ostatnim meczu z Siedliszczem. Dostałem piłkę na środku boiska, obróciłem się – z rywalem na plecach pobiegłem za piłką mijając jeszcze dwóch,  później ściąłem do środka i byłem sam na sam z bramkarzem – strzelając mu między nogami.

= Wiele wskazuje na to, że już jesteście faworytami do awansu? Kto będzie najgroźniejszy w tej walce?

= Za najgroźniejszego rywala uważamy drużynę z którą niedawno graliśmy – Spółdzielce Siedliszcze. Choć wygraliśmy z nimi wyraźnie 4:0 to nie przyszło nam tak łatwo, mecz był wyrównany i pełen walki. Myślę, że wkrótce Spółdzielca  pokaże, iż go na awans.

= Kiedy rozpocząłeś treningi w piłkę?

= Karierę rozpocząłem cztery lata temu u swojego obecnego trenera Andrzeja Łągwy. Ten szkoleniowiec nauczył mnie najwięcej z piłkarskiego rzemiosła.

= Co cię interesuje poza światem piłki?

= Chodzę do drugiej klasy technikum informatycznego we Włodawie, a moim głównym zainteresowaniem poza światem piłki – jest piłka nożna. Ogólnie  interesuję się także innymi sportami – takimi jak siatkówka czy tenis. W wolnym czasie lubię pograć na playstation, głównie w gry piłkarskie takie jak na przykład fifa.

= Masz wzór wśród gwiazd piłki?

= Neymar – przede wszystkim dlatego, że gra w moim ulubionym klubie Barcelonie i na tej samej pozycji co ja. Potrafi świetnie się ustawiać i dryblować, zawsze wie jak zachować się w danej sytuacji, słowem ma wszystko to co powinien mieć świetny piłkarz.

rds/lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.