poniedziałek, 8 września 2014, 09:20

V liga CHEŁM / Lider pewnie wygrał, choć pierwszy stracił gola.

grzegorz-swiderski-156-258jpgW niedzielne popołudnie zawodnicy Startu Krasnystaw odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem piłkarze Arkadiusza Mazurka pokonali Tatrana Kraśniczyn  Pierwsi gola zdobyli przeciwnicy, a strzelcem gola były zawodnik Startu Piotr Mazurek.

W 37 minucie wyrównał Sławomir Skorupski (foto2) i do przerwy był remis 1-1. Po przerwie drużyna Startu wyszła zupełnie inna… i już w 46 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Sławek Skorupski. Od tej pory Start miał już zdecydowaną przewagę , którą udokumentował strzeleniem jeszcze 4 goli (Wójcik 2, Dworucha, Piotr Styżej).

= Strzelcy: Grzegorz Świderski (foto1, Granica) – 5
= Gola za 3 pkt: Welter (Granica), Pawelec (Ruch Izbica)

rds

Komentarze do 'V liga CHEŁM / Lider pewnie wygrał, choć pierwszy stracił gola.' (1)