romek
poniedziałek, 8 września 2014, 16:19

KS Legion Komarów wycofał się z rozgrywek w Klasie A

Legion herbDrużyna KS Legion Komarów wycofała się z rozgrywek w klasie A w dniu 05.09.2014r, drużyny grające w parze z Legionem będą miały pauzę, wszystkie pozostałe wyniki wcześniej rozegranych spotkań z ta drużyną zostały anulowane.

ps


Komentarze do 'KS Legion Komarów wycofał się z rozgrywek w Klasie A' (2)
  • Prezes RKS-u4 lata temu Bezpośredni link

    A przed rozpoczęciem sezonu chciałem od nich Licencje wykupić na grę w A klasie!. Czyli po przez takie działanie nie gra moja drużyna i Legion. Działacze mogli sobie dorobić a my moglibyśmy kontynuować dalej naszą grę. Wyszło Tak, że i Legion na tym stracił i nasza drużyna która się po prostu rozeszła :(. Wystarczyło się dogadać 2- 3 tygodnie temu. A tak 2 drużyny ubyło zamiast jednej z Zamojskich boisk.

  • Mav64 lata temu Bezpośredni link

    A taki ładny herb, i Liverpool jest i Legia 🙂

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.