niedziela, 7 września 2014, 18:33

III liga / Karniak Damiana Kopruchy w 90 minucie na wagę trzech punktów i pierwszego zwycięstwa w lidze….

Koprucha2Nareszcie! – odetchnęli kibice w Żółkiewce, a także w całym regionie, bo i tam swoich sympatyków ma zespół Waldemara Wiatra. Po bramkach Karola Lewczuka i niezawodnego snajpera Damiana Kupruchy  (foto), Hetman wywalczył pierwszy komplet punktów w III lidze. Pokonał i to na wyjeździe groźnego Izolatora Bugachwała  2:1.

Prowadzenie objęli w pierwszej połowie gospodarze po strzale Bartosza Karwata, wyrównał  w zamieszaniu podbramkowym Karol Lewczuk. Kiedy zbliżał się koniec sedzia podyktował jedenastkę którą na gola na wagę trzech punktów zamienił Damian Koprucha – lider strzelców ligowych. (Gol za 3 pkt w różnych statystycznych zabawach powinien byż punktowany za 4 pkt – uważa nasz kolega z redakcji).

To był generalnie dobry weekend chełmskich i lubelskich klubów. Efektowne zwycięstwa odniosły – Chełmianka i Motor  Lublin. Przegrała tylko Stal Kraśnik.