romek
piątek, 5 września 2014, 06:10

Top 10 open / Chochowski (48), Chochowski (42), Więcaszek (41), teraz prowadzi Całka (9)…

andzej.jpgcalkaOd trzech sezonów liczymy i publikujemy najlepszych strzelców OPEN lubelskich boisk. Pierwszym byl Paweł Chochowski  (48 goli, Górnik 1979 Łeczna, grający w klase  B, drugim też Pawel Chochowski (42 gole, Górnik 1979 Łeczna, ale grając już w klasie A.

W ubiegłym sezonie najwiecej bramek zdobył Wojciech Wiecaszek (41 goli) z Włodawnianki (V liga chelmska).

W rozpoczętym sezonie 2014/15 liderem klasyfikacji jest tymczasem  Andrzej Całka (foto, Płomień/Spartan Nieledew), który ma już 9 goli na koncie. Osiem bramek dla Wawelu Wąwolnica strzelil Adam Skulimowski. Siedem bramek strzelili: Damian Miroński z Orłów Kazimierz, oraz Krzysztof Romaniuk z Agrosportu Leśna Podlaska.

Lista stale uzupełniamy i aktualizujemy.

rds


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.