romek
piątek, 5 września 2014, 06:22

Głosy, opinie, odgłosy… / Andrzej CHYLIŃSKI (Prezes LKS Wierzchowska) – Na mecz w Poniatowej nie było sensu jechać…

WierzchowiskaLKS Wierzchowiska nie pojechał do Poniatowej na mecz Pucharu Polski z Stalą. Beniaminek V ligi jest znany ze sprawiania sensacji – podejmuje wyzwania z drużynami teoretycznie lepszymi – ostatnio stoczył dramatyczny bój w Annopolu (3:4 z Wisłą).

Co się stało?

Mówi Andrzej Chyliński (prezes klubu):

– Nie pojechaliśmy, bo przetrzebiły nas kontuzje, w dodatku środa to taki dzień w terminarzu, który „nie pasuje” grupie ponad pięćdziesięciu procent chłopaków w zespole. Wie pan – szkoły, studia, praca… To jest też kwestia odpowiedzialności młodego chłopaka przed rodzicami, nauczycielami, profesorami… Wreszcie pracodawcami. To znany problem małych klubów.

rds


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.