romek
czwartek, 4 września 2014, 10:13

Żelechów / III Zjazd OSHiSPN za nami…

Minolta DSCW dniach 29-31 sierpnia 2014 r. na gościnnej Ziemi Żelechowskiej odbył się III Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Piłki Nożnej.

Członkowie Stowarzyszenia przyjęli program działania na najbliższe dwa lata i dokonali wyboru władz. Jednogłośnie mandat zaufania otrzymał dotychczas działający zarząd. Miło nam poinformować, że funkcję wiceprzewodniczącego Zarządu OSHiSPN nadal sprawował będzie Pan Bogusław Kudelski z Lubyczy Królewskiej (autor książki o Chełmiance, w czerwonej koszulce). Przy okazji – gratulujemy wyboru do władz.

tomaszowski.com.pl

Logo OSHISPNPS. Jako ciekawostkę dodajemy, że współzałożycielami stowarzyszenia i członkami pierwszego zarządu byli – Marek Sztochel (dzisiaj redaktor naczelny tygodnika Echa Roztocza), oraz Henryk Sieńko (dzisiaj portal lubelskapilka.pl). Prezesem zarządu jest nadal znany polityk, niegdyś poseł, także były prezes Piasta Gliwice – Andrzej Potocki (stoi 7. z prawej). O celach i zamierzeniach stowarzyszenia, a także o tym czy zwykły kibic i miłośnik historii piłki też może zostać członkiem OSHiSPN, postaramy się wkrótce porozmawiać z jednym z członków zarządu.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.