Bez kategorii
romek
czwartek, 4 września 2014, 07:28

BKS LUBLIN SZUKA PIŁKARSKICH TALENTÓW!

1111Twoje dziecko rozpiera moc energii, a może chciałoby zostać piłkarzem? Budowlany Klub Sportowy w Lublinie pomoże zrealizować te marzenia! Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z roczników 1998-2010 do podjęcia treningów w naszym klubie. Zajęcia prowadzi doświadczona i energiczna kadra trenerska będąca mieszanką młodości z rutyną. Zajęcia treningowe oraz mecze odbywają się na najlepszych w Lublinie boiskach trawiastych, na których trenowały kluby I-ligowe przyjeżdżając na swoje mecze do Łęcznej z Górnikiem oraz obiektach typu Orlik.

U nas dziecko przeżyje wspaniałą przygodę sportową biorąc udział w meczach mistrzowskich, zimowych i letnich obozach sportowych oraz licznych turniejach piłkarskich.

Obecnie w klubie jest 18 drużyn, w których trenuje ponad 400 młodych piłkarzy, a treningi prowadzone są głównie na osiedlach LSM i Czuby.

Decydując się na zajęcia w naszym klubie młodzi adepci piłkarscy mają zapewnione zajęcia w niewielkich grupach oraz zawsze pod bacznym okiem dwóch trenerów. Nad całością czuwa koordynator grup młodzieżowych Marcin Zakrzewski – były trener seniorów Lublinianki Lublin oraz nauczyciel w Licealnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Lublinie.

bksWychowankowie naszego klubu trenują i grają  w czołowych Akademiach Piłkarskich w Polsce.  17-letni Krzysztof Gładosz czołowy zawodnik Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań dobija się już do kadry pierwszego zespołu mając za sobą debiut w rezerwach Lecha. Jakub Zagórski występuję regularnie w Centralnej Lidze Juniorów poznańskiego klubu. Łukasz Wiech jest zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Sląska Wrocław, a Sebastian Wrzesiński puławskiej Wisły. Obaj są podstawowymi zawodnikami swoich klubów występując w Centralnej Lidze Juniorów Starszych.

Na co dzień klub ściśle współpracuje z jedyną w Lublinie profesjonalną Szkółką Bramkarską KeeperTeam, której założycielami są byli znani bramkarze Jakub Wierzchowski i Adam Piekutowski. Między innymi dzięki ich pracy  wychowankowie naszego klubu mogą dzisiaj rozwijać swój talent bramkarski w klubach szczebla centralnego (16-letni Krzysztof Kurek w Piaście Gliwice, a 17-letni Maksymilian Żuber w Wiśle Puławy).

Wszelkie informacje dotyczące zapisów oraz terminów treningów znajdują się na oficjalnej stronie internetowej klubu pod adresem

www.bkslublin.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych naborów można również uzyskać pod numerami telefonów:

Roczniki 1998-2004 tel. 501 404 050

Roczniki 2005-2010 tel. 505 167 889

DOŁĄCZ DO NAS

SPEŁNIAMY MARZENIA MŁODYCH PIŁKARZY

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.