romek
środa, 3 września 2014, 05:14

P r o f i l e / Kamil WITKOWSKI w Lubliniance

witkowski_kamil_I-140x150Prośby trenera Modesta Boguszewskiego o wzmocnienie linii ataku zostały wysłuchane. Zgłoszony do rozgrywek III Ligi został były napastnik między innymi Cracovii i Górnika Łęczna – Kamil Witkowski.

Wychowanek Lublinianki przez ostatnie półtorej roku odpoczywał od piłki, a wcześniej przez jedną rundę reprezentował właśnie zielono – biało – czerwone barwy. Przygodę z Lublinianką Witkowski zakończył na dziesięciu spotkaniach i jednej bramce.

Miejsce dla Witkowskiego musiał zrobić Patryk Stadnicki, który został wypożyczony do POMu Iskry Piotrowice i w debiucie pokonał bramkarza Ruchu Popkowice.

lublinianka.net


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.