poniedziałek, 1 września 2014, 06:57

V liga CHEŁM / Emocje w Okszowie, pogromca Sparty przegrywa * Kłos zgodnie z planem * Co potrafi Sawena?

Mazurek AW trzeciej kolejce chełmskiej ligi okręgowej Start Krasnystaw rozgrywał mecz wyjazdowy z Hutnikiem Ruda Huta (na boisku w Okszowie). Bardzo trudno było grać w piłkę na fatalnie przygotowanym boisku. Właściwie boisko nie było w ogóle przygotowane.

Sam mecz stał na słabym poziomie. W pierwszej połowie drużyna Startu nie wykorzystała w 30 minucie rzutu karnego, kiedy w sytuacji sam na sam faulowany był Sebastian Sadowski. Bramkarz za to przewinienie został ukarany czerwoną kartką.

Po przerwie Start szybko chciał zdobyć gola, ale rywal nie pozwalał piłkarzom trenera Arkadiusza Mazurka dominować . Od 84 minuty Start grał w dziesięciu po czerwonej kartce Kowalskiego. Natomiast w 87 minucie po strzale Dworuchy zza pola karnego objął prowadzenie. Po raz drugi z kolei w doliczonym czasie  podwyższył Sadowski i mecz zakończył się wygraną Start 2-0.

Niespodzianka w Sawinie – Granica przegrywa z Saweną i spada na 8. miejsce mając najlepszy bilans bramek. Zdaje się, że bedzie to jesień  niespodzianek.

Robert Grzesiak / lp.pl / foto – trenerzy Mazurek (Start), Tarnowski (Kłos) i Cybulski (Granica) mają nad czym myśleć.

= Strzelcy: Grzegorz Świderski (Granica) – 5

= Gole za 3 pkt: Kamil Góra (Sparta) w meczu z Tatranem i Kozina (Sawena) w meczu z Granicą.