romek
niedziela, 31 sierpnia 2014, 08:07

11 kolejki w V lidze (LUBLIN) / Wyróżnili się w 3. kolejce…

22W klasie okręgowej emocji i zaskoczeń nie brakuje, dlatego w naszym zestawieniu najlepszych graczy kolejki pojawiają się cały czas nowe nazwiska. Jeszcze żaden z piłkarzy nie był dwukrotnie wyróżniony.

Między słupkami w jedenastce 3. kolejki znalazł się Patryk Korona z LKS Wierzchowiska. 22-latek zachował czyste konto w meczu z Wisłą II Puławy, a jego drużyna wygrała 4:0. W linii obrony umieściliśmy Piotra Pawlosa z Iskry Krzemień. Co prawda jego zespół przegrał 3:4 z Sokołem Konopnica, ale 22-latek dwukrotnie trafił do siatki. Wyróżniliśmy także Dawida Sowińskiego, który był jednym z autorów wysokiej wygranej ekipy z Wierzchowisk. Jeden z najmłodszych w naszym zestawieniu – 19-letni Albert Ziółkowski z Wisły Annopol zagrał pełne 90 minut w meczu z Unią Wilkołaz, która miała sporo sytuacji, ale nie potrafiła sforsować obrony rywali.

Problem bogactwa mieliśmy wśród pomocników. Wybraliśmy kolejnego reprezentanta LKS Wierzchowiska – Łukasza Augustyniaka, który strzelił dwie bramki. Jednym trafieniem popisał się Grzegorz Olchawski. 33-latek ze Stali Poniatowa przyczynił się do zdobycia pierwszego w tym sezonie kompletu punktów. Z drużyny trenera Konrada Gołębiowskiego doceniliśmy także Pawła Pikułę – autora jednego gola. W naszej jedenastce nie mogło zabraknąć Arkadiusza Adamczuka z Polesia Kock. 19-latek zapisał na swoje konto dwa trafienia. Listę pomocników zamyka Tomasz Sekrecki z KS Dąbrowica. 24-latek odrobił straty w meczu z Błękitem Cyców, a jego zespół ostatecznie wygrał 3:1.

W linii ataku znaleźli się doświadczeni snajperzy, którzy w minionej kolejce pokazali prawdziwą klasę. Łukasz Złocki w doliczonym czasie gry zdobył bramkę na wagę zwycięstwa dla Sokoła Konopnica w zaciętym meczu z Iskrą Krzemień. Nasze zestawienie zamyka Grzegorz Góral, autor dwóch goli dla Polesia Kock w starciu z Piaskovią Piaski.

Jedenastkę wybrał Łukasz Grzegorczyk

info z SportEkspres


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.