romek
środa, 27 sierpnia 2014, 06:03

KOMENTARZ / Chytry traci dwa razy, chytry Szkot traci do kwadratu…

mistrz_top_logo7„Chytry dwa razy traci” – to powiedzenie pasuje jak ulał do sławnych ze skąpstwa Szkotów. Sprawa z Legią i porażka z Mariborem to ewidentny przykład jak chytry traci „do kwadratu”. Niby świat się zmienił, ale jestem pewien że włodarze Celticu lat 60-tych, w podobnej sytuacji zachowaliby się fair.

Piłka potrafi być okrutnie przekorna – od wielkości do śmieszności tylko chwila, dla jednych trwa 90 minut, dla innych 3 minuty!

Już nawet nie chodzi o kasę. Chodzi o klasę… I na boisku i poza boiskiem… Celtic nie zyskał milionów, a stracił swoją przez lata pisaną legendę.

Legia swoją legendą pisze i prowadzi 6:1, a nawet 7:1, Celtic przegrywa 1:6, a nawet jest już 2:8…

Kolejne odcinki dopisze Liga Europy.

pk


Komentarze do 'KOMENTARZ / Chytry traci dwa razy, chytry Szkot traci do kwadratu…' (2)
  • 1-104 lata temu Bezpośredni link

    Chichotem losu jest to, że rozstrzygający gol był golem sytuacyjnym, raczej szczęśliwym. no, ale ja nie jestem jeszcze niczego pewien – w regulaminie może ię przecież trafić błąd. A nóż Ktoś postawił nie tu gdzie trzeba przecinek lub kropkę (?). Sprawdzanie w UEFA trwa!!!!!

  • w4 lata temu Bezpośredni link

    idol mojego stryja Bobby Lennox w grobie się ponoć przewraca. Cdiekawe co na to Rod Steward – ten od I ‚am sailing…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.