romek
wtorek, 26 sierpnia 2014, 14:36

P r o f i l e / Damian SZYMAŃSKI (GKS Bełchatów) w podstawowym składzie

szymanski_damian_IMG_5036W pierwszych czterech kolejkach obecnego sezonu siedział na ławce rezerwowych. W meczu z Podbeskidziem wszedł na ostatni kwadrans meczu.

We wczorajszym spotkaniu, w którym PGE GKS Bełchatów podejmował Piasta Gliwice, kraśniczanin Damian Szymański zagrał już w podstawowym składzie swojego zespołu. Szycha na boisku przebywał do 75. minuty spotkania. Tak jak cały jego zespół, w meczu z Piastem lepiej prezentował się w defensywie, niż w grze do przodu. W 11. minucie uderzył na bramkę rywali, ale mocno niecelnie. W 52. minucie strzelił już o wiele lepiej. Dobrze interweniował jednak golkiper rywali Alberto Cifuentes. Na ostatni kwadrans spotkania kraśniczanina zmienił Daniils Turkovs.

krasnik24.pl / Paweł Bieleń


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.