romek
sobota, 23 sierpnia 2014, 13:16

V liga CHEŁM / Frassati Fajsławice – Start Krasnystaw 2:6 na inaugurację!

W derby powiatu Krasnystaw Start pokonał w Fajsławicach miejscowy zespół Frassati 6:2. Łupem bramkowych  podzielili się: Sadlak 2, Skorupski (foto w barwach Orląt Radzyń), Stępień, Sadowski i Łukasz Styżej.

– Prowadziliśmy 2:0 – powiedział nam prezes Startu Jan Karauda. – Po przerwie gospodarze postawili wyżej poprzeczkę i doprowadzili do remisu 2:2. Kiedy jednak objęliśmy prowadzenie 3:2, wyższość Startu nie podlegała dyskusji. Myślę, że kiedy zespół okrzepnie będzie dobrze.

Tak więc debiut Arkadiusza Mazurka w roli szkoleniowca seniorów Startu wypadł nieźle. Dla gospodarzy gole strzelili: Kaspere i Skorek.

W innum meczu chełmskiej V ligi w Kraśniczynie Tatran uległ Ogniwu Wierzbica 0:4.

rds


Komentarze do 'V liga CHEŁM / Frassati Fajsławice – Start Krasnystaw 2:6 na inaugurację!' (2)
  • peter4 lata temu Bezpośredni link

    ok

  • neo4 lata temu Bezpośredni link

    Ale derby. Jeszcz z Izbicą zagrajcie.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.