romek
sobota, 23 sierpnia 2014, 07:21

Klasa A Biała Podlaska / Zapowiedź 2. kolejki…

W najbliższą niedzielę dojdzie do kilku ciekawych pojedynków w klasie A. 

Z naszej perspektywy najważniejsze będzie spotkanie Absolwenta. „Royal” podrażniony porażką z Bizonem będzie chciał zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Tym razem na boisko w Domaszewnicy zawita drużyna GLKS Kujawiak Stanin. Nasi najbliżsi rywale w ostatniej kolejce z kwitkiem odprawili spadkowicza z okręgówki – Rokitno. Z informacji, które udało się uzyskać wynika, że Kujawiak wzmocnił swoje szeregi tuż przed sezonem. Dużą uwagę należy zwrócić na napastnika Andrzeja Głowniaka, który wybrał grę w A-klasie, choć mógł rywalizować w 4. lidze razem z Gromem Kąkolewnica (zdobył 2 bramki w ostatniej kolejce, strzelił wiele bramek w przedsezonowych sparingach).

Z kolei naszym atutem powinna być możliwość wystawienia w składzie braci Kabat. Nie mogli oni wystąpić w pierwszym spotkaniu, ponieważ przebywają na rocznym wypożyczeniu z Bizona i prezes rywala zgodził się na wypożyczenie pod warunkiem, że nie wystąpią oni w meczach przeciwko Bizonowi.

Pojedynek beniaminków zapowiada się więc niezwykle emocjonująco.

Ciekawie zapowiadają się też inne spotkania A-klasy. Szlagierowym wydaję się być pojedynek pomiędzy Victorią Parczew, która jest zdecydowanym faworytem rozgrywek, a Agrosportem. Drużyna z Parczewa jeszcze kilka lat temu rywalizowała na boiskach 4. ligi, zaś po spadku w tym roku musi walczyć w A-klasie. Z kolei zawodnicy z Leśnej zawsze grają o najwyższe cele i mogą napsuć wiele krwi Victorii.

Emocji nie powinno zabraknąć w Gręzówce, gdzie miejscowa Gręzovia będzie chciała się zrehabilitować za porażkę w pierwszej kolejce właśnie z Agrosportem. Tym razem ich rywalem będzie LKS Milanów.

Nasi pogromcy z ubiegłej kolejki czyli Bizon, będzie miał trudną przeprawę ponieważ do Jeleńca zawita ekipa z Branicy. Tornado ma obecnie na koncie 3 punkty po wyjazdowym zwycięstwie nad Polesiem i na pewno będzie walczyć o kolejne oczka.

Ponadto w 2. kolejce A-klasy dojdzie do pojedynków pomiędzy Startem i Olimpią, Tytanem i Polesiem oraz Rokitnem i Dębowicą.

absolwent.futbolowo.pl

***

Kolejka 2 – 24 sierpnia
Bizon Jeleniec – Tornado Branica Suchowolska 24 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice – Polesie Serokomla 24 sierpnia, 16:00
Start Gózd – Olimpia Okrzeja 24 sierpnia, 16:00
w Zagoździu
Gręzovia Gręzówka – LKS Milanów 24 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew – Agrosport Leśna Podlaska 24 sierpnia, 16:00
GLKS Rokitno – ULKS Dębowica 24 sierpnia, 16:00
Absolwent Domaszewnica – Kujawiak Stanin 24 sierpnia, 16:00


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.