romek
piątek, 22 sierpnia 2014, 07:01

3:3 / Jakub SOŁDECKI (Ruch Chorzów): – Metalist do pokonania…

= Czy Ruch mógł pokonać Metalist Charków?
 
=  W pierwszym meczu Ruch był lepszy od Metalistu zabraklo naprawdę trochę szczęścia żeby wygrać ten mecz. Moim zdaniem po tym meczu można powiedzieć ze Metalist jest faworytem tylko na papierze .
 
= Gdzie teraz grasz?
 
= Trzecia liga opolsko-śląska. Jest mocna  – grają tam dobrzy i ograni zawodnicy m.in. Jacek Broniewicz, Krzysztof Kozik czy Michal Zieliński. Moimi faworytami są drużyny Polonii Bytom i Odry Opole.

= Twój najlepszy mecz wiosną?

 = Niewiele ich było – rozgrywki dopiero wystartowały. Myślę że najlepszy mecz jeszcze przede mną.
 
lp.pl.hs
 
PS. Jakub Soldecki jest ychowankiem UKS Jedynka Krasnystaw. Grał też w Widoku Lublin. Z Ruchem Chorzów związał się dwa alata temu, grał między innymi w CLJ, teraz tekże w drużynie rezerw Ruchu w III lidze. Chodzi do szkoły średniej (foto-pierwszy z lewej).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.