romek
czwartek, 21 sierpnia 2014, 07:09

P r o f i l e / Jacek ZIARKOWSKI (Sparta Rejowiec) zakończył karierę!

Jeden z najlepszych napastników w historii lubelskiej piłki Jacek Zarkowski ze Sparty Rejowiec zakończył grę w piłkę. Piłkarza nie ma w składzie klubowej kadry na bieżący sezon.

Przez kilka ostatnich lat Ziarkowski był wyróżniającym się  zawodnikiem IV ligi, do której zresztą”wprowadził” swój pierwszy klub i był zawsze na czolowych miejscach w tabeli strzelców.

W piłkarskim biogramie ma wstępy w Chełmie, Świdniku, Zamościu, Wodzisławiu i tureckim Malatyaspor.

rds

PS. Wszystko wskazuje na to, że tym razem deklaracja piłkarza jest bezdyskusyjna. Bo jednak lata lecą, a od ostatniej deklaracji minęło kilka lat. No chyba, że Sparcie by groził spadek do A-klasy, w co nie wierzymy. Panie Jacku  – serdecznie dzięki za te lata na lubelskich boiskach. Oglądanie pańskiej gry na połowie rywala to była przyjemność.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.