romek
czwartek, 21 sierpnia 2014, 18:17

OAKP / O Mistrzostwie zadecydowała ostatnia minuta ostatniego meczu ligi…

Rzutem na taśmę drużyna Mariusza Kędry zdobyła tytuł w lidze wakacyjnej 2014. O wszystkim decydowało ostatnie spotkanie pomiędzy Hello Sushi Lublin a SuperWhistlers. Do 30 minuty było 0:0 i ten wynik dawał drużynie Hello Sushi tytuł. W niemal ostatniej akcji spotkania gola dla SW strzelił jednak Paweł Osoba i tym samym przypieczentował tytuł dla Team 71 TUZ Ubezpieczenia.

W ostatecznym rozrachunku ten gol i wygrana nie dała drużynie SuperWhistlers medalu. Liga była tak wyrównana, że zarówno o mistrzostwie jak i o trzecim miejscu decydował bilans bramek z całej ligi. W tym najlepsza była ekipa Team 71 druga lokata dla Hello Sushi Lublin a trzecia dla obrońców tytułu sprzed roku RKS Perły Lublin.

Nieco mniej emocji było w drugiej lidze choć i tam o wynikach decydowały ostatnie mecze. Na pierwszej lokacie ekipa Przyjaciół z Koziego Grodu. Wyprzedzając o punkt drużynę Undefined Team i o dwa oczka Kiedyś Wygramy ekipa Michała Kazimierczaka została najlepszym zespołem na drugim froncie i uzyskała promocję do 1 ligi już za rok.

Wakacyjna liga amatorów 2014 przyniosła nam niebywałe emocje i zwroty akcji. Walka o tytuł trwała do ostatniej kolejki i wszystkie drużyny grały w każdym meczu o wygraną. Z pewnością wygranym jaki i też przegranym tegorocznej edycji nalezą się słowa pochwały i gratulacje za sportową postawę i walkę o każdy punkt.

Organizator wybrał najlepszych graczy WLA 2014 …

1 Liga

Najlepszy Zawodnik : Mariusz Citkowski (Turcja),

Najlepszy Strzelec: Sebastian Cieślak (Hello Sushi)

Najlepszy Bramkarz: Karol Porzak (Team 71 TUZ Ubezpieczenia)

TOP 6 1 ligi

Br: Karol Porzak (Team 71), OBR: Krzysztof Wójcik (SuperWhistlers), Mariusz Citkowski (Turcja) ATK Piotr Michoński (Turcja), Michał Nurzyński (Perła), Sebastian Cieślak (Hello Sushi)

2 liga

Najlepszy Zawodnik : Ireneusz Kowalski (Przyjaciele z Koziego Grodu),

Najlepszy Strzelec: Karol Wójtowicz (Kiedyś Wygramy)

Najlepszy Bramkarz: Jarosław Karpiński (Undefined Team)

TOP 6 2 ligi

Br: Jarosław Karpiński (Undefined Team ), OBR: Leszek Kwiatkowski (716), Adam Tuziemski (Kiedyś Wygramy) ATK: Ireneusz Kowalski (Przyjaciele), Karol Wójtowicz (Kiedyś Wygramy), Dawid Mazuruk (Undefined Team)

Drużyna Fair Play: Undefined Team

www.oakp.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.