romek
środa, 20 sierpnia 2014, 06:07

Ciekawostki / Koprucha liderem * Wiatra podróż sentymentalna…

Ciekawa sytuacja w III lidze. Otóż na czele strzelców dwaj piłkarze, którzy zdobyli gole w meczu  Hetman Żółkiewka – Resovia Rzeszów (1:1) – Dziedzic i Koprucha. Obaj zaliczyli już po trzy trafienia.

Resovia jest na trzecim miejscu, Hetman tymczasem okupuje pozycje ostatnią, lecz gra coraz lepiej. Na usprawiedniwienie beniaminka może posłużyć to, że grał z najlepszym dryżynami ubiegłego sezonu, Wkrótce przyjdzie mu zmierzyć się z liderem tabeli Chełmianką. Dla Waldmara Wiater będzie to wizyta sentymentalna – niegdyś trenował w III lidze klub Granica-Arkadia Chełm (foto, początek lat 90-tych).

rd


Komentarze do 'Ciekawostki / Koprucha liderem * Wiatra podróż sentymentalna…' (1)
  • ....4 lata temu Bezpośredni link

    I całkiem niedawno Chełmiankę…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.