romek
środa, 20 sierpnia 2014, 16:50

3:3 / Michał FILIPEK (prezes Piekiełka Przykwa): – Każda drużyna chce wygrać!

= Po wiosennej rundzie teraz przystępujecie do rozgrywek w roli faworyta. Jak przebiegły przygotowania?

= Jako, że liga startuje już w najbliższą niedzielę to można stwierdzić, że okres przygotowawczy jest już za nami. Rozegraliśmy 4 sparingi, trener jest zadowolony z ich przebiegu gdzie mógł sprawdzić nowych zawodników i nowe ustawienia.

= Celem z pewnością jest awans?

= Tylko i wyłącznie o to gramy, bo jaki jest sens grać o coś innego niż wygranie ligi? Każda drużyna tego chce i według mnie – teksty o graniu dla przyjemności itp można włożyć między bajki

= Zaszły jakieś istotne zmiany w składzie?

= Kilku zawodników nie wznowiło treningów, kilku zrezygnowało już w poprzednim sezonie i nie będą teraz zgłaszani do rozgrywek. Na tą chwilę mogę powiedzieć, że przyjdzie do nas 2 nowych zawodników. Jeden z nich to bramkarz, do tej pory wolny zawodnik, natomiast drugi zawodnik do pomocnik, do tej pory będący zawodnikiem Amatora Leopoldów-Rososz.

= Kogo można wskazać jako faworyta?

= Ciężko mi powiedzieć kto będzie faworytem, bo jest kilka nowych drużyn w naszej grupie, nie wiemy o nich za wiele. Pierwsze kolejki pokażą, kto o co będzie grał. Myślę, że Widok Lublin lub Czarni Dęblin mogą się liczyć w walce o awans

= Czego życzyć przed startem jesiennej rundy?

= Mimo dosyć dobrej gry na wiosnę, nie chcemy mówić o sobie jak o faworytach do wygrania tej grupy. Chcemy grać i wygrywać.

rds


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.