romek
sobota, 16 sierpnia 2014, 07:47

Klasa A LUBLIN (III) / Wygrana i prowadzenie Ludwiniaka

Ludwiniak pokonał beniaminka A klasy Kadet Lisów 7:1 i objął prowadzenie w grupie III lubelskiej klasy A.

–  Już do przerwy prowadziliśmy 5-0 i praktycznie goście byli już bez większych szans by odmienić losy meczu w drugiej części spotkania. Tego dnia zdołali strzelić jedynie honorową bramkę. Podsumowując bardzo dobra gra w naszym wykonaniu w pierwszej połowie, dużo ładnych akcji, bramek, celnych dośrodkowań, ogólnie niezła skuteczność. W drugiej połowie chyba „siedliśmy” kondycyjnie bo gra wyraźnie nam się pogorszyła, goście za często dochodzili do sytuacji strzeleckich – czytamy na klubowej stronie ludwiniaksite.futbolowo.pl.

Ludwiniak zagrał w składzie:  A. Macieńko – P. Szalast, A. Pikul, K. Broński, J. Nastaj (W. Kruk), K. Niziołek (M. Grzesiuk), P. Chochowski, P. Pasieczny, K. Karasiński (D. Karasiński), G. Sajnaj, G.Szymaniak.

Bramki strzelili:  G. Szymaniak 2,  K. Karasiński, P.Pasieczny,  G. Sajnaj z karnego,  P. Chochowski, M. Grzesiuk.

Warto odnotować w zespole lidera występ Pawła Chochowskiego (foto) jeszcze niedawno bombardiera Górnika 1979 Łęczna.

W innych meczach:

Victoria Rybczewice – Tajfun Ostrów Lubelski 3:3

LKS Skrobów – KS Nasutów 3:4

rd / foto – Paweł Chochowski w Górniku 1979 Łęczna

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.