romek
czwartek, 14 sierpnia 2014, 08:32

P r o f i l e / Marcin RACHWAŁ w Tęczy Kraśnik…

Marcin Rachwał zna się z Tęczą bardzo dobrze, ponieważ już w przerwie zimowej trenował z kraśnicką TĘCZĄ. Jednak to co nie udało się wtedy, udało się teraz i z wielką przyjemnością możemy zakomunikować, że Marcin Rachwał jest nowym zawodnikiem TĘCZY.

Nowy nabytek to wychowanek Unii Wilkołaz i ma za sobą występy w lubelskiej klasie okręgowej. Rachwał testowany był między innymi w meczu ze Stalą Kraśnik. 22 letni pomocnik będzie wzmocnieniem środka pola bo jak sam mówi tam czuje się najlepiej i jest to jego nominalna pozycja. Rachwał podobnie jak Łukasz Kropidłowski mieszkają na co dzień na przedmieściach starej części miasta a dokładnie w Rudniku więc droga na stadion Tęczy będzie bliska.

– „Tęcza zna Marcina a Marcin Tęcze już od ponad roku. To fajna historia… i super że ma takie zakończenie. Cieszę się że zdecydował się grać w Kraśniku pomimo innych propozycji. Uważam że będzie jednym z najbardziej wartościowych wzmocnień. Marzy mi się duet Rachwał i Torhylo(Saszka).” Witamy serdecznie w naszej drużynie i życzymy świetnych występów i dobrej atmosfery” – kwituje Prezes Klubu Jacek Sarna .

teczakrosnik.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.