romek
czwartek, 14 sierpnia 2014, 06:04

III liga / Pechowy Start Hetmana * Resovia i Chełmianka prowadzą…

Start beniaminka w Żółkiewce wypadł pechowo – to była niemal wzorcowo pechowa porażka beniaminka. Emocje, błąd, karny 0:1 i w konsekwencji 0:2. Ci co znają realia wiedzą o co chodzi, młodzi kibice zrozumieją za lat naście. Pierwszymi zdobywcami „złotych goli” Olszak i Dziekan w pierwszej kolejce, oraz Adamczyk i Maciejewski w drugiej… Warto odnotować frekwencję na meczach w Żółkiewce i w Chełmie – ok. 1000 osób.

= Kolejka 1 – 9-10 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3 Avia Świdnik 10 sierpnia, 18:00 (600)
Michał Maciejewski 21 (s), Marek Gwóźdź 63, Sławomir Wójcik 87 – Marcin Byszewski 49, Michał Maciejewski 80, Bartłomiej Mazurek 90

Izolator Boguchwała 1-2 Chełmianka Chełm 10 sierpnia, 16:00 (550)
Krzysztof Szymański 72 – Łukasz Młynarski 11, Mateusz Olszak 90
przerwany w 21. minucie na 40 minut z powodu ulewy

Motor Lublin 1-2 Resovia 9 sierpnia, 17:00 (600)
Mateusz Majewski 70 – Sebastian Dziedzic 23, Piotr Szkolnik 47 (k)

Stal Kraśnik 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia, 17:00 (400)
Adrian Chamera 55, Marceli Pacek 77, Filip Drozd 82 – Waldemar Kozyra 63

Hetman Żółkiewka 0-2 JKS 1909 Jarosław 10 sierpnia, 14:00 (500)
Maciej Saramak 79 (k), Mateusz Świst 80

Podlasie Biała Podlaska 1-1 Karpaty Krosno 9 sierpnia, 17:00 (300)
Kamil Kocoł 31 (k) – Jakub Popielarz 3

Orzeł Przeworsk 1-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 9 sierpnia, 17:00 (450)
Dorian Buczek 49 – Oleg Rowbiel 90

Stal Rzeszów 1-2 Sokół Sieniawa 9 sierpnia, 17:00 (250)
Piotr Prędota 52 – Dawid Dziekan 47, 76

Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Wisłoka Dębica 10 sierpnia, 17:00 (450)
Konrad Maca 14 – Tomasz Barycza 76

***

= Kolejka 2 – 13 sierpnia

Sokół Sieniawa 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 13 sierpnia, 17:00
Paweł Adamczyk 60

Lublinianka Wieniawa Lublin – Stal Rzeszów 20 sierpnia, 16:00

Karpaty Krosno 3-0 Orzeł Przeworsk 13 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Walaszczyk 50, 82, Bartłomiej Buczek 61

JKS 1909 Jarosław 0-0 Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia, 17:00 (300)

Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-3 Hetman Żółkiewka 13 sierpnia, 17:00
Patryk Słotwiński 12, 90, Marcin Żurawski 36 (k), Michał Skiba 59, 63, Damian Karwacki 70 – Damian Koprucha 38 (k), 42, Piotr Joniec 85 (s)

Resovia 2-0 Stal Kraśnik 13 sierpnia, 17:00
Sebastian Dziedzic 51, Szymon Kaliniec 83

Chełmianka Chełm 2-0 Motor Lublin 13 sierpnia, 17:30 (1000)
Michał Kobiałka 37, Paweł Fornal 71

Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Izolator Boguchwała 13 sierpnia, 18:00 (500)
Krzysztof Pietluch 79 – Bartosz Karwat 32

Wisłoka Dębica 2-3 Avia Świdnik 13 sierpnia, 17:30 (500)
Dariusz Kantor 38, Norbert Podlasek 82 – Paweł Remut 20 (s), Sebastian Orzędowski 75, Michał Maciejewski 88

= III liga 2014/2015, grupa: lubelsko-podkarpacka

1. Resovia 2 6 2 0 0 4-1
Chełmianka Chełm 2 6 2 0 0 4-1
3. Sokół Sieniawa 2 6 2 0 0 3-1
4. Karpaty Krosno 2 4 1 1 0 4-1
5. JKS 1909 Jarosław 2 4 1 1 0 2-0
6. Avia Świdnik 2 4 1 1 0 6-5
7. Stal Kraśnik 2 3 1 0 1 3-3
8. Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 3 1 0 1 7-6
9. Wólczanka Wólka Pełkińska 2 2 0 2 0 4-4
10. Podlasie Biała Podlaska 2 2 0 2 0 1-1
11. Lublinianka Wieniawa Lublin 1 1 0 1 0 1-1
12. Wisłoka Dębica 2 1 0 1 1 3-4 0 0 1 2-3
13. Orlęta Radzyń Podlaski 2 1 0 1 1 1-2
14. Orzeł Przeworsk 2 1 0 1 1 1-4
15. Izolator Boguchwała 2 1 0 1 1 2-3
16. Stal Rzeszów 1 0 0 0 1 1-2
17. Motor Lublin 2 0 0 0 2 1-4
18. Hetman Żółkiewka 2 0 0 0 2 3-8

= Bramki: 51
= Strzelcy:  2 gole – Sebastian Dziedzic (Resovia), Dawid Dziekan (Sokół Sieniawa), Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka), Michał Maciejewski (Avia Świdnik), Michał Skiba (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Patryk Słotwiński (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Kamil Walaszczyk (Karpaty Krosno)
= Gole a 3 punkty: Olszak, Dziekan, Maciejewski, Adamczyk.

rd / foto-chelsmkisport.pl

= Kolejka 3 – 16-17 sierpnia
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 16 sierpnia, 12:00
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm 17 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka – Resovia 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław 19 sierpnia, 17:00
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno 16 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka Wieniawa Lublin 17 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa 17 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała 17 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Podlasie Biała Podlaska 17 sierpnia, 17


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.