romek
środa, 13 sierpnia 2014, 08:42

Klasa A LUBLIN (III) / NARESZCIE RUSZAMY! W piątek o 13.00 Victoria Rybczewice – Tajfun Ostrów Lubelski

– Zawodnicy i kibice doczekali początku sezonu Lubelskiej Klasy A – czytamy na facebooku. – Inauguracja w piątek o 13-ej w Rybczewicach, podejmiemy Tajfun Ostrów Lubelski. Kadra seniorów na początku rundy jesiennej liczy 24 zawodników. Czterech, nie jest jeszcze gotowych z powodu kontuzji. Dwóch zgłosiło nieobecność na meczu z przyczyn rodzinych. Zatem trener ma do dyspozycji 18 zawodników. Do drużyny dołączył w okresie transferowym Grzegorz Topyła, ostatnio Krzczonovia Krzczonów, potwierdzając w okresie przygotowawczym przydatność w bloku ofensywnym.

Inny debiutant Kadet Lisów, który awansował z III grupy lubelskiej B klasy z drugiego miejsca zagra z Ludwiniakiem w Ludwinie. Ciekawie zapowiada się też mecz Skrobowa z Nasutowem.

Kolejka 1 – 15 sierpnia
Zawisza Garbów – GKS Abramów
Vir Dorohucza – Górnik 1979 Łęczna
Victoria Rybczewice – Tajfun Ostrów Lubelski
Tur Milejów – GLKS Michów
GKS Niedźwiada – Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin – Kadet Lisów
LKS Skrobów – KS Nasutów

rd / foto – w Rybrzewicach piłkarze ostro trenują przed pierwszym meczem


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.