romek
środa, 13 sierpnia 2014, 10:55

Klasa A LUBLIN (I) / Zmiany w Kowalinie i Tęczy Kraśnik / Kto po Perle?

Przed nami początek sezonu 2014/2015. W Klubie LKS Kowalin doszło do kilku zmian w składzie, jak i w sztabie trenerskim.

Pełniącego funkcję dotychczasowego szkoleniowca, Piotra Kwietniewskiego zastąpił Kamil Dydo. Z drużyną pożegnało się również kilku zawodników, a mianowicie: Bartosz Żdanowicz (Tęcza Kraśnik),  Mateusz Dyguś (Tęcza Kraśnik) i wyżej wymieniony Piotr Kwietniewski (LKS Stróża).  Zawodnikom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie barw klubowych LKS Kowalin i życzymy sukcesów boiskowych w dalszej Karierze piłkarskiej.

Nowymi zawodnikami, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu są: Marcin Ciempiel (Ruch Popkowice),  Kamil Dydo (Orzeł Urzędów) oraz Robert Krotkiewicz (wznowił treningi). Czekamy jeszcze na wznowienie zajęć przez kilku zawodników, którzy mają przeszłość z naszym klubem.

Przed nami pierwszy mecz ligowy na trudnym terenie w Chodlu. Podopieczni Ryszarda Brzychcego byli rewelacją minionego sezonu, którzy mieli fenomenalną rundę wiosenną. Sygnał Chodel jest drużyną nieobliczalną na „własnych śmieciach”, potrafiącą sprawić wiele niespodzianek teoretycznie lepszym przeciwnikom. LKS Kowalin jedzie na ten mecz mocno skoncentrowany i zmobilizowany. Wystartowanie z korzystnym wynikiem pozwoli nam „nabrać wiatru w żagle”. W tym meczu nie stoimy na przegranej pozycji, jedziemy powalczyć o całą „pulę”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców i Sympatyków na pierwszy mecz jesienny do Chodla.

Początek spotkania 15.08.2014 godz. 16.00 ! ! !

Rozjemcą spotkania będzie Karol Rychlewski.

Jak widać, choć w okrojonym liczebnie składzie, to mimo wszystko rozgrywki zapowiadają się ciekawie. Spore ambicje ma z pewnością LZS Stróża.

lzskowalin.futbolowo.pl

***

W pierwszej kolejce zagrają:

ULKS Dzierzkowice – Sportico Szastarka
Sygnał Chodel – LKS Kowalin
Stok Zakrzówek – LKS Stróża
Ruch Popkowice – Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik – Orzeł Urzędów
LKS Potok Wielki – Opolanin II Opole Lubelskie

pauza:  LKS Gościeradów

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.