romek
środa, 13 sierpnia 2014, 08:08

Jesteś przedsiębiorcą? Pomóż swojej drużynie

Zarząd LKS „Orlęta-Spomlek” w Radzyniu Podl.  zwraca się z  uprzejmą prośbą  do radzyńskich przedsiębiorców o pomoc w zatrudnieniu naszych zawodników drużyny seniorów.

Informujemy, że piłkarze  otrzymują wynagrodzenie z klubu  w tym premie za wygrane mecze, lecz są to   niewielkie środki finansowe które nie  wystarczają na pokrycie bieżących potrzeb zawodników, dlatego też większość naszych piłkarzy pracuje, niektórzy studiują lub jeszcze się uczą, kilku właśnie poszukuje pracy.

W zasadzie może to być każda praca, pod warunkiem że nie będzie zbyt wyczerpująca fizycznie i nie będzie kolidowała z treningami w godzinach popołudniowych.

Może to być także praca na niepełny etat.

Przedsiębiorcy, szefowie kadr jeżeli moglibyście pomóc zatrudniając piłkarza naszego klubu nawet na czas określony będziemy bardzo wdzięczni i deklarujemy  reklamę oraz  promowanie Waszej firmy na obiektach sportowych w Radzyniu Podl.

Zarząd LKS Orlęta Spomlek

orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.