romek
wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:10

Sparing / Start Krasnystaw – Delta Nielisz 3:1

W Krasnymstawie rozegrano sparing – miejscowy Start pokonał A-klasowy zespół Delty Nielisz 3:1. Goście objęli w tym meczu prowadzenie już na początku gry ze strzału Nizioła, ale jeszcze w pierwszej połowie po bramkach Sadlaka gospodarze odrobili straty i ustawili wynik na 2:1.

Po przerwie gospodarze posiadali przewagę, lecz z wielu okazji strzelili tylko jednego gola. Jego autorem był Sławomir Skorupski (foto).

– Były piłkarz i trener rezerw Górnika Łęczna zagra w naszych barwach – powiedział nam prezes Startu Jan Karauda. – Liczymy na jego doświadczenie.

Skorupski w swojej karierze grał też w Orlętach Radzyń Podlaski i Stali Poniatowa.

rd


Komentarze do 'Sparing / Start Krasnystaw – Delta Nielisz 3:1' (2)
  • marcin4 lata temu Bezpośredni link

    Skorupski jest dużym wzmocnieniem w drużynie Startu tak samo jak Bojar z Omegi.Są też inne wzmocnienia które powinny przynieść lepszą grę w kolejnym sezonie, są to Łukasz Styżej z Piaskovi Piaski, Chłopek, Marczewski, Czuba z Brata Siennica Nadolna. Skorupski powinien strzelać gola za golem i takie pewnie są oczekiwania,bo Sadowski pozostaje bez formy od dłuższego czasu i raczej nie można liczyć na jego zwyżkę formy w najbliższym czasie.Bojar z całą pewnością zastąpi Chariasza,a nawet powinien być lepszy od Chariasza który, będzie pokazywał swoje umiejętności w 3 lidze w Żółkiewcehehehe. Można więc powiedzieć.że Start będzie faworytem do awansu do 4 ligi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W końcu powinni wywalczyć ten awans!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • fff4 lata temu Bezpośredni link

    No miejmy nadzieje ze bedzie lepiej. Tylko nie wiem czemu sie smiejesz z Chariasza? Wybrał 3 lige a nie okregówke wiec nie wiem co w tym smiesznego? pozdrawiam

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.