romek
wtorek, 12 sierpnia 2014, 10:09

Polecamy / „Naturalnie zakręceni” z Krasnobrodu w TVP1…

Od 14 czerwca TVP1 rozpoczęła emisję 12-odcinkowego cyklu „Naturalnie zakręceni” . Podczas wakacji cykl będzie prezentował najciekawsze pod względem przyrodniczym, turystycznym i gospodarczym obszary Natury 2000 w Polsce.

Dziennikarz telewizyjnych „Wiadomości” Michał Adamczyk (w niektórych zapowiedziach programu przedstawiany jako „starszy dziennikarz mający konsumpcyjne podejście do świata”) i muzyk Dominik Ostrowski („trochę zwariowany młody człowiek propagujący ekologiczny styl życia”) odwiedzają nieznane i fascynujące zakątki Polski, gdzie ochrona przyrody współgra harmonijnie z rozwojem gospodarczym.

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE REDAKCJA PROGRAMU ODWIEDZIŁA PARK LINOWY W KRASNOBRODZIE. W NAJBLIŻSZYM ODCINKU PROGRAMU „NATURALNIE ZAKRĘCENI” BĘDZIECIE MOGLI SPRAWDZIĆ JAK PRZECHODZENIE TRASY TRUDNEJ POSZŁO DZIENNIKARZOM TVP1. EMISJA W SOBOTĘ O GODZ. 12:05 W TVP1.

Park Linowy Krasnobród. Emocje dla każdego? Dla dziennikarzy TVP1 także!

tp

PS. Jeśli znacie „Naturalnie zakręconych” dajcie cynk…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.