romek
poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 13:20

IV liga * Biłgoraj / Sól szczęśliwa dla Łady…

Piłkarze Łady w pięknym stylu zainaugurowali sezon 2014/2015 gromiąc na stadionie w Soli łukowskie Orlęta 4:1.

Biłgorajanie od pierwszych minut ruszyli do ataku, co szybko przyniosło rezultaty. Już w 12 minucie po dograniu Marka Pydy, Dawid Konopka rozwiązał worek z bramkami. 7 minut później wynik meczu podwyższył Dariusz Kuliński po asyście Sebastiana Skrzypka. Gola do szatni na 3:0 zdobył Marek Pyda, któremu dobrym podaniem zrewanżował się Dawid Konopka.

Po przerwie Orlęta próbowały odmienić losy meczu. Damian Soćko strzelił w 55 minucie, jak się później okazało honorową bramkę dla gości. Nadzieje na choćby remis Orlęta straciły w 66 minucie, gdy jeden z ich zawodników został ukarany czerwoną kartą, a wynik spotkania ustalił w 87 minucie Sebastian Skrzypek.

Biłgorajanie nie mają dużo czasu na odpoczynek, już w środę kolejny mecz ligowy, tym razem w Starym Zamościu.

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.