IV liga * Biłgoraj / Sól szczęśliwa dla Łady… « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 13:20

IV liga * Biłgoraj / Sól szczęśliwa dla Łady…

Piłkarze Łady w pięknym stylu zainaugurowali sezon 2014/2015 gromiąc na stadionie w Soli łukowskie Orlęta 4:1.

Biłgorajanie od pierwszych minut ruszyli do ataku, co szybko przyniosło rezultaty. Już w 12 minucie po dograniu Marka Pydy, Dawid Konopka rozwiązał worek z bramkami. 7 minut później wynik meczu podwyższył Dariusz Kuliński po asyście Sebastiana Skrzypka. Gola do szatni na 3:0 zdobył Marek Pyda, któremu dobrym podaniem zrewanżował się Dawid Konopka.

Po przerwie Orlęta próbowały odmienić losy meczu. Damian Soćko strzelił w 55 minucie, jak się później okazało honorową bramkę dla gości. Nadzieje na choćby remis Orlęta straciły w 66 minucie, gdy jeden z ich zawodników został ukarany czerwoną kartą, a wynik spotkania ustalił w 87 minucie Sebastian Skrzypek.

Biłgorajanie nie mają dużo czasu na odpoczynek, już w środę kolejny mecz ligowy, tym razem w Starym Zamościu.