romek
niedziela, 10 sierpnia 2014, 06:56

Trensfery… / Paweł Maliszewski i Kamil Antoniuk w Krysztale…

Po Pawle Maliszewskim i Kamilu Lasocie, kolejnym zawodnikiem, który zmienia barwy klubowe jest Kamil Antoniuk (foto). Wieloletni zawodnik Sparty, od nowego sezonu będzie reprezentował drużynę IV-ligowego Kryształu Werbkowice.

Reasumując, w przerwie letniej Spartę opuściło trzech zawodników. Taka sama liczba piłkarzy wzmocniła drużynę, więc „dziury zostały załatane”. Kamil Antoniuk i Paweł Maliszewski byli zawodnikami typowo ofensywnymi, natomiast Kamil Lasota występował w defensywie lub drugiej linii. Nowe twarze to zawodnicy jak najbardziej ofensywni. Piotr Michoński, Jarosław Legeżyński i Bartek Sikora, mogą występować w ataku jak i na boku pomocy.

Już w najbliższą Niedzielę będziemy mogli się przekonać, jak letnie rotacje wpłynęły na jakość gry SPARTY WOŻUCZYN.

spartawozuczyn.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.