romek
sobota, 9 sierpnia 2014, 19:00

Transfery… / KRĘŻNICA JARA rośnie w siłę * Sparingi na plus…

LZS Krężnica Jara zgłosił pierwszą grupę zawodników do rozgrywek ligowych. Kadra naszego klubu liczy jak na razie 22 zawodników.

Straty

W zespole zabraknieczterech piłkarzy grąjących w nim w sezonie 2013/14. W barwach Krężnicy nie zobaczymy Łukasz Śledzickiego, który wrócił z wypożyczenia do Orionu Niedrzwica Duża i będzie walczył o miejsce w składzie IV – ligowca. Sporą stratą – nie tylko ze względów sportowych – wydaje się odejście Tomasza Rozdoby, który obecnie przebywa na emigracji.

Pozostali nieobecni już w zeszłym sezonie odgrywali rolę marginalną – tak jak Grzegorz Ostrowski i Tomasz Taras, którzy zaliczyli po kilka meczów. Z kolei Kamil Cąkała przez cały sezon nie wrócił do gry po kontuzji, a obecnie, tak jak Rozdoby, nie ma go w kraju.

… i zyski

Te póki co nie wyglądają imponująco, bo w drużynie pojawiło się póki co trzech nowych zawodników. Na pierwszym miejscu trzeba wymienić Arkadiusza Piskora, zawodnika dobrze w Krężnicy znanego. W przeszłości był on podstawowym bramkarzem naszej drużyny, następnie próbował sił w Sokole Konopnica a ostatnio pozostawał bez klubu.

Następni nowicjusze – Wojciech Grenda i Patryk Klimek – to wychowankowie klubu grający dotąd w zespole juniorów starszych. Zgodnie z obowiązującym regulaminem w zespole A – klasowym na boisku przez 90 minut musi przebywać co najmniej jeden gracz młodzieżowy (w sezonie 2014/15 są to zawodnicy urodzeni w 1994 i młodsi) więc posiadanie w składzie większej liczby młodzieżowców jest w zasadzie niezbędne.

Co dalej…

Nadal pracujemy nad transferami. Mam nadzieję, że możliwie jak najszybciej będę mógł przedstawić rezultaty tych starań

W ostatnich sparingach Krężnica wygrała z Sokołem Konopnica 4:3 i Tęczą Bełżyce 7:1.

lzskreznica.futbolowo.pl


Komentarze do 'Transfery… / KRĘŻNICA JARA rośnie w siłę * Sparingi na plus…' (1)
  • ariel4 lata temu Bezpośredni link

    kto jest trenerem

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.