romek
sobota, 9 sierpnia 2014, 08:23

Klub kolekcjonera / W Kąkolewnicy myślą o kibicach…

Jeżeli się uda to już na pierwszym meczu u siebie czyli w czwartek 14 sierpnia będziemy mieli do nabycia karty z zawodnikami z drugiej strony natomiast będą kalendarzyki.

Karty te będą formą cegiełki jeżeli będą osoby chętne żeby wesprzeć nasz Klub na każdym meczu rozgrywanym u siebie w zamian za wybrana kartę z zawodnikiem będziemy bardzo wdzięczni.

Karty na razie są w trakcie przygotowania i nie wiemy czy uda nam się je przygotować na mecz z Werbkowicami. Dalsze informacje będziemy przekazywać na stronie.

gromkakolewnica.futbolowo.pl

***

PS. Ten prosty sposób na promocję znany jest od dziesięcioleci i aż dziw, że dopiero teraz ktoś wpadł na to – by przenieść go na nasz grunt (tym bardziej że karty można wykonać tanio i efektownie).  Na dowód tego,  przykłady z Anglii lat 60-tych ubiegłego wieku, kiedy nie było podręcznych drukarek, komputerów i tym podobnych wynalazków.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.