romek
sobota, 9 sierpnia 2014, 19:55

Ekstraklasa / GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 2:0 * Efektowny gol Poźniaka * Bełchatów liderem!

GKS  Bełchatów odniósł kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie. Tym razem wygrał 2:0 ze Śląskiem Wrocław. Pierwszą bramkę na 1:0 strzelił Michał Mak, zwycięstwo przypieczętował Kamil Poźniak w 81 minucie.

– Zagranie Maka spod linii końcowej w pole karne, gdzie ładnym, a nawet efektownym strzałem z woleja popisał się Poźniak. Piłka wpadła do bramki obok słupka, a bezradny Pawełek tylko patrzył jak traci drugiego gola – napisał reporter portalu ekstraklasa.net.

Bełchatowianie objęli prowadzenie w tabeli Ekstraklasy.

Kamil Poźniak to wychowanek UKS Jedynka Krasnystaw. Później grał w Starcie Krasnystaw, Avii Świdnik, Lechi Gdańsk, ŁKS-ie Łódź. Od ubiegłego sezonu ponownie w Bełchatowie.

rd / foto – gksbelchatow.com

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.