romek
piątek, 8 sierpnia 2014, 08:39

I Turniej / Wakacje z Gryfem…

W najbliższą sobotę, 9 sierpnia odbędzie się II Turniej „Wakacje z Gryfem”. Zmagania odbywać się będą na Orliku w Żdanowie. W turnieju udział mogą brać chłopcy urodzeni w latach 2000 – 2006. Poniżej prezentujemy przejazd busów:

Bus I:

7:50 Borowina Sitaniecka Szkoła
8:00 Sitaniec Kościół
8:05 Wysokie Szkoła
8:20 Zawada Sklep (Lewiatan)
8:25 Płoskie Kościół
8:30 Mokre
8:35 Orlik Żdanów

Bus II:

8:00 Kalinowice Szkoła
8:05 Pniówek
8:10 Białowola Szkoła
8:15 Lipsko/Topornica
8:25 Wólka Wieprzecka
8:35 Orlik Żdanów

gryfgminazamosc.futbolowo.pl

PS. Zauważmy nowe zjawisko – busy zbierają uczestników turnieju. Jakie to udogodnienie dla młodzieży wie pewnie wielu piłkarzy „z terenu”.  Bo to tak jakby chłopcy jechali do szkoły… Redakcyjny senior zapewne zaraz po przeczytaniu newsa powie: – Eech! Łza się w oku kręci…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.