romek
czwartek, 7 sierpnia 2014, 10:12

TRANSFERY! / Kowalik, Kaczyński i Paśnicki w Czarnych…

Trzech nowych zawodników związało się z Czarnymi Dęblin. Pierwszy z nich to Maciej Kowalik (foto), który ostatnio występował w Annopolskiej Wiśle, na pozycji wysuniętego napastnika. Drugi z zawodników to Sebastian Kaczyński, który w poprzednim sezonie reprezentował godnie Promnik Łaskarzew. Zawodnik ten występuje na pozycji klasycznej „10”. Trzeci zawodnik to Damian Paśnicki, który także reprezentował Promnik Łaskarzew jako ostatni „stoper”, również może grać jako boczny obrońca, warto dodać że jest to młodzieżowiec, który zbierał bardzo pochlebne opinie. Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia w nowej drużynie.

Prawdopodobnie to nie są ostatnie transfery drużyny z Dęblina.  Do beniaminka IV-ligi może dołączyć jeszcze dwóch lub trzech zawodników ale ich personalia zostają „objęte” tajemnicą. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższego tygodnia.

czarnideblin.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.