romek
środa, 6 sierpnia 2014, 10:02

Stowarzyszenie OAKP / Zagrają o Puchar Dobroczynności…

Stowarzyszenie OAKP zaprasza wszystkie chętne drużyny osiedlowe, amatorskie i klubowe do udziału w IV edycji Charytatywnego turnieju piłki nożnej o Puchar Dobroczynności

Zachęcamy wszystkie chętne drużyny amatorskie i osiedlowe do zgłoszenia swojego zespołu do IV edycji Turnieju o puchar Dobroczynności. Impreza ma charakter Turnieju Charytatywnego, z którego CAŁKOWITY dochód przekazywany jest na konto bohatera imprezy. W tym roku będziemy zbierać pieniądze dla jednego z podopiecznych Fundacji Krok do Marzeń, która będzie współorganizatorem imprezy.

GDZIE GRAMY?Już 3 rok turniej rozgrywany będzie na boisku w wąwozie przy rondzie generała Leona Berbeckiego w Lublinie (skrzyżowanie Lwowskiej i Andersa). W sobotę od 9:00 do 20:00 będziemy mieli do dyspozycji cały kompleks sportowy, którym zarządza SP nr 10 – oficjalny partner Turnieju. W tym miejscu warto podziękować pani dyrektor Ewie Momot za zaangażowanie w realizację imprezy. Boisko jest obiektem posiadającym naturalną nawierzchnię trawiastą(foto wyżej).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Drużyny 6 – osobowe mogą zgłaszać swój udział w turnieju od dziś do 14 sierpnia.

Aby zgłosić drużynę należy wysłać na nasz adres e-mail zgłoszenie w którym zawarta będzie nawa drużyny i telefon kontaktowy do jej przedstawiciela.

***

ZASADY GRY

W turnieju obowiązuje jedna kategoria wiekowa (open powyżej 15 roku życia). Drużyna może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Mecze rozgrywa 5 zawodników oraz bramkarz czyli drużyna na boisku liczy 6 osób.

Turniej podzielony będzie na fazę grupową i pucharową. Wszystko zależeć będzie od ilości chętnych. Czekamy na 16 chętnych drużyn (jest to ilość maksymalna)

CEL TURNIEJU

Celem imprezy jest pomoc wybranej osobie. Całkowity dochód z turnieju przekazujemy na konto naszego bohatera.

ATRAKCJE

Podczas turnieju będą liczne atrakcje dla dzieci (można zabrać całą rodzinę). Oprócz tego na uczestników czeka grill a także konkursy. Przy akompaniamencie muzyki można spędzić wspaniałą sobotę.

Stowarzyszenie OAKP

www.oakp.futbolowo.pl

mail – oakp@wp.eu

tel – 605952785

REGON – 060781309

oakp@wp.eu Foto : boisko na którym będzie rozgrywany turniej plus logo turnieju


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.