romek
poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 14:52

LC Chełm wygrywa mecz pokazowy o Puchar Water Show Biszcza-Żary

3 sierpnia nad zalewem w Biszczy-Żarach (koło Biłgoraja) odbył się mecz pokazowy piłki błotnej pomiędzy drużynami LC Chełm i BKS Biszcza. Zespoły zmierzyły się w walce o Puchar Water Show Biszcza-Żary. Zwyciężyła 3:1 rutynowana ekipa LC Chłem, czyli zeszłoroczni wicemistrzowie Polski, aktualni zdobywcy Pucharu Polski, mająca w swoim składzie tak doświadczonych piłkarzy, jak Marek Masternak i Michał Radelczuk (aktualni wicemistrzowie Europy) czy Zbigniew Masternak (3-krotny król strzelców Mistrzostw Polski, dwukrotny król strzelców Pucharu Polski).

Debiutanci z Biszczy stawiali zacięty opór – udało im się zremisować bezbramkowo pierwszą połowę. Dopiero w drugiej doświadczenie wzięło górę i po golach Marka Masternaka, Zbigniewa Masternaka i trafieniu samobójczym LC Chełm zaczął dominować. Biszczanom udało się jednak zdobyć honorowego gola na 3:1.

Impreza organizowana przez Zrzeszenie Polskiej Piłki Błotnej, reprezentowane przez Tomasza Pakułę, oraz Park Wodny Water Show Biszcza-Żary, przyciągnęła tłumy kibiców znad pobliskiego Zalewu.

W przyszłym roku zostaną tutaj rozegrane V Mistrzostwa Polski w piłce błotnej.

zm/rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.