romek
poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 13:23

Odnowiony obiekt piłkarski w Starej Wsi…

Na 30-lecie założenia Tatrana Kraśniczyn w niedzielę oddano do użytku w Starej Wsi przebudowany obiekt.  Może pomieścić 240 kibicóm, a sędziowie i piłkarze otrzymali nowe szatne. W uroczystości otwarcia wzęli udział wicemarszałek Krzysztof Grabczuk, prezes OZPN Chełm Anatol Obuch, wójt Kraśniczyna Małborzata Sapiecha, prezes Tatrana Lucjan Fedak.

Rozegrano turniej oldbojów, zagrała młodzież i seniorzy. Karne strzelali zaproszeni goście (nie podano notatki o skuteczności).

Koszt remontu wyniósł 790 tys. a wykonała go fima PEREFEKT.

rd


Komentarze do 'Odnowiony obiekt piłkarski w Starej Wsi…' (2)
  • ariel4 lata temu Bezpośredni link

    zkoda , ze tak malo zdjec

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.