sobota, 2 sierpnia 2014, 19:33

Start 1944 Krasnystaw – Legia Warszawa (CLJ) 1:3

Drużyna Legii Warszawa występująca w Centralnej Lidze Juniorów uświetniła dziś obchody 70-lecia istnienia Startu Krasnystaw. Występująca w lidze okręgowej drużyna gospodarzy uległa legionistom 1-3. Prowadzenie dla „wojskowych” zdobył w 35. minucie Maciej Wojczuk dobijając strzał Szymona Babiarza. Start wyrównał w 72. minucie po trafieniu Pawła Chłopka. Legioniści byli jednak zdecydowanie lepsi i w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W 87. minucie na 2-1 trafił Arkadiusz Górka po asyście Michała Podleckiego, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Sebastian Szerszeń skutecznie egzekwując rzut karny, który sam wywalczył.

Start Krasnystaw 1-3 (0-1) Legia Warszawa CLJ